СПРАВЖНІ ІНОВАЦІЇ У ТЕХНОЛОГІЯХ

COOLON MOTORS

ОСНОВА ПРОЕКТУ ВЛАСНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ПРИВОД - COOLDRIVE

СУЧАСНИЙ ЕЛЕКТРИЧНИЙ ДВИГУН

У 2014 році наша діяльність розпочалась з розробки електродвигуна “нового” типу, в основу якого було покладено принцип дії вентильної реактивної електричної машини. Принцип перевірений роками. Перші реактивні мотори відомі з 1890х років.

В основу розробки ми вкладали високу надійність, спрощення виробництва, здешевлення технологічних операцій складання, зменшення кількості рідкоземельних та кольорових металів.

Двигун нашої розробки за характеристиками відповідає всім сучасним нормам енергоефективності та електромагнітної сумісності. За характеристиками він не поступається світовим аналогам в індустрії та може гнучко оптимізуватись під різні потреби.

Параметри:
200-400 вольт постійного струму
до 450 ампер RMS та 600 ампер Мах струм
250 Нм крутного моменту
до 15 000 обертів на хвилину
Потужність до 120 кВт на вісь
Рекуперація та динамічне гальмування до 50 кВт потужності.

РЕДУКТОР ТА ПРИВІД

Електричний двигун це високошвидкісна електрична машина, що потребує значного пониження обертів до коліс та розподілу обертового моменту через диференціал.

Ми розробили власний двоступеневий редуктор зі співвідношенням обертів 1:16 та інтегрували в нього систему блокування – ELECTRO PARKING .

Електропривод COOLDRIVE – це однооб’ємна силова установка з інтегрованим електродвигуном, що охолоджується ATF маслом. У привід інтегровано і трифазний силовий інвертор власної розробки.

COOLDRIVE – може встановлюватись як на передню, так і на задню вісь транспортного засобу.

Характеристики:
4000 Нм – крутного моменту на колесах
Швидкість -до 120 км на годину 
Охолодження ATF масло – на 30 000 км. 
Теплообмін – масляна система охолодження
Електронне блокування в режимі паркування
Три режими роботи: ECO / NOM / BOOST

БЕЗПЕЧНА СИЛОВА БАТАРЕЯ - COOLBATT

ЛІТІЄВИЙ АКУМУЛЯТОР

Літієвий акумулятор – найдорожча та найвідповідальніша частина електричного транспортного засобу. Від його якості та правильного компонування, правильної розробки залежать всі характеристики роботи автівки. Дотримання номінальних та граничних умов зберігання та експлуатації літієвих комірок – запорука довгої і надійної роботи акумулятора і всієї вантажівки. 

Ми вивчили досвід експлуатації, спосіб виробництва та системи захисту всіх наявних світових виробників. Взявши за основу витривалі та негорючі елементи літій-залізо-фосфат (LiFePO4) , ми поєднали переваги більшості сучасних конструкцій батарей у системі COOLBATT

Параметри:
Тип елементів – LiFePO4
Елементарна комірка – 3.2В / 6Агод / 32700
Номінальний режим експлуатації до 80% DOD
Кількість циклів заряд-розряд – 4000 (10 років експлуатації)
Температура експлуатації : від -20 до +50°С (заряджання 0 – 50)
Номінальний струм розряду до 3С (максимальний 10С) 
Струм заряджання до 1С (1 година) / 3С  Прискорений режим 20хв до 80%
Характеристики COOLBATT:
Ємність від 30 до 60 кВтгод
Напруга – від 250 до 400 вольт 
Струм до 1000ампер (номінальний 400А) 
Система електропідігріву – 2кВт 
Можливість швидкої заміни (опція)
Можливість швидкого заряджання від станцій постійного струму (опція)

МОДУЛЬНА БАТАРЕЯ

Батарея COOLBATT складається з сотен елементарних комірок які об’єднані в блоки. 
Це забезпечує можливість гнучкого налаштування потрібної ємності акумулятора при замовлені.

Батарея COOLBATT – розміщена в середині рами у міцному герметичному  металевому корпусі. Корпус максимально захищено від можливості пошкодження як боковим ударом, так і з нижньої частини.  Батарея містить електричну систему обігріву блоків та опционально комплектується системою охолодження. 

Блок батареї складається з дев’яти груп акумуляторів та має конфігурацію 21P9S, тобто 21 паралельна комірка, що може бути розширена до 25 , та 9 послідовних груп – загальною ємністю до 4кВтгод на блок

Батарея COOLBATT містить 10 блоків та може бути розширена до 14 або 15 у максимальній комплектації.

Захист батареї забезпечує внутрішня автономна система моніторингу BMS – що контролює напругу, ємність, температуру та стан кожної елементарної комірки акумулятору, та керує системою захисних контакторів вимикачів. 
BMS система батареї COOLBATT – це сучасний електронний блок, розроблений командою COOLON MOTORS з врахуванням всього досвіду, здобутого за 5 років експлуатації, перевірки та тестувань на практиці. Повністю цифрова система інтегрується в мережу автівки та дозволяє безперервно контролювати стан всієї батареї навіть з віддаленого серверу. 

COOLBATT від початку спроектована з можливістю роботи з системою швидкої заміни для 100% цілодобової роботи у корпоративному автопарку. 

ЦЕНТРАЛЬНА ІНТЕГРОВАНА МЕРЕЖА - COOLBLOCK

БЛОКИ ЕЛЕКТРОНІКИ

Електрична автівка від компанії COOLON MOTORS оснащена багатьма системами та блоками електроніки, розробленими за модульним принципом. 
Всі блоки контролюються сучасними мікроконтролерами з автомобільною сертифікацією. Компоненти, які ми встановлюємо мають розширений температурний діапазон. Ми використовуємо якісні друковані плати українського виробництва. Після збирання та тестування плати покриваються захисним компаундом щоб запобігти впливу вологи та вібрації. 

Всі блоки системи постійно проводять автоматичне самодіагностування та контролюють цілісність вхідних сигналів. Блоки об’єднано у цифрову мережу по CAN протоколу. 

Система COOLBLOCK складається:
1 Блок силового перетворювача двигуна (інвертор)
2 Блок бортового контролера фар, сигналу, клімат системи кабіни 
3 Блок віртуальної панелі приладів
4 Блок педального вузла та підсилювача рульового керування
5 Блок підсилювача гальмівної системи
6 Цифрові блоки та контролери світлодіодних ліхтарів
7 Блок бортового зарядного пристрою
8 Блок модему для віддаленого керування та діагностики

Інші блоки та системи можуть бути інтегровані нашими спеціалістами.

За потреби ми здатні розробити та втілити майже будь-яку додаткову систему, що потрібна Вам у роботі.

БЕЗПЕРЕРВНИЙ ВІДДАЛЕНИЙ МОНІТОРИНГ

Вантажівка і інший транспорт комерційного призначення повинен працювати щодня, тривалий простій на ремонт чи обслуговування неприпустимий. Ми докладаємо максимум зусиль, щоб зробити авто надійним та невибагливим.

Команда COOLON MOTORS, використовуючи всі наявні сучасні механізми, розробила систему безперервного онлайн моніторингу стану авто. Кожна наша автівка постійно на зв’язку з сервером служби технічної підтримки. Кожен пристрій та блок електроніки формує та передає в бортову мережу дані про свій стан, а блок віддаленого керування передає ці дані на сервер.

Вразі необхідності ми можемо віддалено оновлювати програмне забезпечення автівки і кожного блоку окремо.

Це дійсно ефективні можливості знизити вартість обслуговування та підвищити надійність нової електричної комерційної техніки для міст.

Мережева структура електровантажівки COOLON розрахована на подальшу модернізацію та інтеграцію систем активної допомоги водію та системи автономного водіння.

Ми передбачили та розробляємо систему дистанційного керування автівкою зі смартфону на відстані до 15 метрів з обмеженням швидкості до рівня пішохода.

Вантажівка COOLON може комплектуватись системою безключового доступу та віддаленого блокування і розблокування

Універсальність модульної архітектури розкриває нові можливості та відкриває нові галузі застосування комерційної техніки з нульовими викидами

СУЧАСНІ МАТЕРІАЛИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ

ЕКСТЕР'ЄР ТА ІНТЕР'ЄР COOLON

COOLON MOTORS прогресивна компанія, що не боїться складних викликів та сучасних технологій

Успішна багаторічна експлуатація комерційної автотранспортної техніки потребує використання стійких матеріалів та якісного захисту компонентів від корозії та механічного впливу середовища.
Випробувавши всі наявні та доступні технології виробництва кабіни вантажівки, ми зупинили свій вибір на RIM технологіях лиття великих корпусних елементів з пластику на основі Polydicyclopentadiene  (PDCPD) , що характеризується високою міцністю та стійкістю. Швидкий цикл виготовлення (6 хв) та готова поверхня класу А під фарбування. 4мм шар пластику має міцність як 1.5мм сталі, але значно стійкіший до ушкоджень, має меншу вагу та більшу теплоізолюючу здатність.
Екстер’єр кабіни виготовляється литтям у алюмінієві форми, а фургону методом вакуумної інфузії з наповнювачами склотканиною.
Термін експлуатації такого матеріалу становить 20 років!
Ми відповідально ставимось до екології та виробництва замкнутого  циклу та використовуємо матеріали придатні до повторної переробки та використання. 
Елементи інтер’єру виготовляються з листового поліпропілену методом термо-вакуумного формування.
Карти дверей та даху формуються термопресуванням з екологічно чистих тканин та мають стійке оздоблення (карпет).
Сидіння водія та пасажирів регулюються по висоті та положенню у 2 площинах, та обшиті стійкою тканиною. Наповнювач сидіння сучасний пінополіуретан.

ОЩАДЛИВЕ ВИРОБНИЦТВО

Наша стратегія виробництва – мікрофабрика.

Сучасні матеріали та технології дозволяють гнучко налаштовувати виробництво компонентів та застосовувати універсальні ЧПК верстати. Лазерне зварювання та розкрій матеріалів. Точне пресування та гнуття дозволяють відмовитись від багатьох елементів оснастки, спростити та здешевити підготовку до виробництва.

Комп’ютерне моделювання та оптимізація технологічних параметрів дозволяє уникати вузьких місць на виробництві.

Програмна оптимізація знижує кількість невикористаних відходів.

COOLON MOTORS  орієнтована на виробництво замкнутого циклу з 80% локалізації компонентів

Власні технології та власні компоненти дозволяють гнучко обирати постачальників та швидко змінити більшість вузлів, що забезпечує повну диверсифікацію та знижує логістичні та ринкові ризики та залежності.

Мікрофабрика здатна швидко масштабуватись, виходити на інші ринки та регіони як окремими підрозділами, так і розширенням об’ємів виробництва

Сучасні технології дозволяють значно зменшити інвестиційні ризики та в десятки разів швидше почати повноцінне серійне виробництво.

 

Цей блок в процесі розробки та наповнення

МАЄШЬ ПРОПОЗИЦІЮ , ВИРОБЛЯЄШ КОМПОНЕНТИ ДЛЯ АВТО, ВИРОБНИЦТВА ЧИ СЕРВІСУ ? ПРИЄДНУЙСЯ ДО ПАРТНЕРІВ ПРОЕКТУ COOLON MOTORS